top of page

AN

URBAN

LUXURY

HOTEL

Willa Wiluszówka to stylowy, rodzinny obiekt położony w malowniczej miejscowości Dębica usytuowanej pomiędzy Krakowem i Rzeszowem. Główny budynek hotelu, zbudowany na przełomie XIX i XX wieku, sąsiaduje z nowoczesnym budynkiem hotelowym i pięknym ogrodem. Willa Wiluszówka jest interesującym przykładem modnych w Europie w XIX wieku tzw. nowych wsi, w rzeczywistości miast w ogrodach. 

 

Hotel oferuje 19 komfortowych, stylowo urządzonych              i nowocześnie wyposażonych pokoi, a restauracja hotelowa serwuje wykwintne dania kuchni staropolskiej, w szczególności wspaniałą dziczyznę.

Harmonijne połączenie historii zabytkowej willi z ciepłą, domową atmosferą tworzy niezwykły klimat. W stylowo urządzonych wnętrzach zachowały się zabytkowe meble i elementy architektoniczne. To tu znajduje się hotelowa Restauracja Wiluszówka, a w stylowych piwnicach już niebawem powstanie winiarnia, gdzie znajdywać się będzie ponad 100 gatunków specjalnie wyselekcjonowanych win,  już dziś dostępnych w restauracji.

Willa 1_090

Willa 1_090

willa 2_124

willa 2_124

P7243670

P7243670

2

2

CRW_3692

CRW_3692

bottom of page