top of page

WYDARZENIA

CATERING

WESELA

Konferencje i eventy

Wiluszówka to  idealne miejsce na zorganizowanie spotkania biznesowego lub imprezy integracyjnej. Cisza i piękne otoczenie tworzą atmosferę skupienia i spokoju.

W Willi znajdują się trzy stylowe sale wielofunkcyjne, a w budynku usytuowanym w głębi ogrodu – typowa sala konferencyjna. Każda z nich posiada dostęp do światła dziennego, klimatyzację i wyposażona jest w niezbędny sprzęt audio-video, pozwalający na prowadzenie zarówno niewielkiego spotkania biznesowego, jak i konferencji nawet dla 50 osób.

Istnieje możliwość zaaranżowania  ogrodu – miejsca plenerowego i sal konferencyjnych do potrzeb każdego wydarzenia.

 

Zadowolenie Gości jest najważniejsze, dlatego zapewniamy:

  • Profesjonalną i dyskretną obsługę

  • Stylowe, funkcjonalne sale konferencyjne, klimatyzowane, z dostępem do światła dziennego

  • Sprzęt audio-video

  • Bezpłatny dostęp do Wi-Fi

  • Noclegi w wygodnych pokojach

  • Doskonałą kuchnię

  • Różnorodne przerwy kawowe

  • Piękne otoczenie

  • Bezpłatny parking

 

Willa Wiluszówka to również doskonałe miejsce na zorganizowanie imprezy integracyjnej: ogród o powierzchni 2000 m2, grill i ognisko stwarzają wiele możliwości do przygotowania zajęć teambuildingowych, pikniku lub imprezy plenerowej.

 

Przyjęcia i wesela

Ślub w tajemniczym ogrodzie

 

Willa Wiluszowka to jedno z najbardziej romantycznych i magicznych miejsc. Właśnie tu przed laty udzielano ślubów - miał tu swoją siedzibę dębicki Urząd Stanu Cywilnego. Zabytkowa Willa w pięknym ogrodzie to idealna oprawa najważniejszego dnia w życiu.  Trudno znaleźć inne tak wyjątkowe miejsce na ceremonię zaślubin jak stylowe wnętrza willi czy tutejszy ogród.

Przyjęcie weselne może odbyć się w Restauracji Wiluszówka lub w specjalnie zaaranżowanej sali weselnej w ogrodzie (pod zadaszeniem).

Willa Wiluszówka to idealne miejsce, by uczcić wyjątkową okazję. Na życzenie Gości zorganizujemy każde przyjęcie - urodziny, rocznicę ślubu, chrzciny dziecka lub inną, ważną dla Państwa uroczystość. Dołożymy wszelkich starań, aby ten uroczysty dzień był zarówno dla Państwa, jak i bliskich osób, wspaniałym przeżyciem, które na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Nasza doświadczona kadra dopracuje każdy szczegół tych niecodziennych wydarzeń. Pomoże ustalić menu, zaproponuje odpowiednią dekorację i dopilnuje prawidłowej realizacji przyjęcia.

 

Istnieje możliwość  zorganizowania przyjęcia okolicznościowego w Restauracji Wiluszówka, w naszym ogromnym ogrodzie, gdzie przygotowane będą stoliki oraz bufet z poczęstunkiem lub w dowolnym miejscu wskazanych przez Państwa.

Catering

Restauracja WILUSZÓWKA specjalizuje się w przygotowaniu oferty cateringowej na małe przyjęcia rodzinne, konferencje i szkolenia, imprezy plenerowe, ale także wesela, bankiety, studniówki i spotkania dla 100-200 osób.

 

Przyjęcie można zorganizować w domu, w plenerze lub w wynajętej sali. Forma zależy od Państwa potrzeb i oczekiwań, zaczynając od dostarczenia obiadu, kończąc na przygotowaniu przyjęcia z pełnym menu, zastawą stołową i obsługą kelnerską.

 

Zasięg tej działalności jest nieograniczony i potrafimy wykonać dowolne zlecenie w dowolnym miejscu wskazanym przez Klienta (w odległości do 50 km od Dębicy – bez dodatkowej opłaty za dojazd).

 

Posiłki gorące dostarczane są w pojemnikach termoizolacyjnych zapewniających odpowiednią temperaturę.
Przystawki, sałatki i wędliny znajdują się na półmiskach, ozdobione i gotowe do podania na stoły. 

bottom of page