top of page

PRZEPRASZAMY

RESTAURACJA

JEST 

NIECZYNNA

Przepraszamy

Działalność restauracji
została zawieszona.
Nie obsługujemy cateringu, wesel ani przyjęć. 

            100 lat temu Wiluszówka była miejscem comiesięcznych spotkań towarzyskich dębickich notabli i inteligencji; radzono, dyskutowano, uchwalano, obalano, wznoszono i degustowano, chwaląc smak i elegancję gospodarza.  Te tradycje kultywowane są przez gospodarzy tego miejsca do dziś.

  • Szef Kuchni serwuje aromatyczne potrawy kuchni europejskiej i staropolskiej, oparte na świeżych, regionalnych produktach.  Tutejsza kuchnia szczyci się daniami z dziczyzny.  Przyprawy i zioła z własnego ogrodu oraz specjalny proces przygotowywania wydobywają z mięsa feerię smaków i aromatów.

  • Każda pora roku to idealny powód do inspiracji kulinarnych. Wiosną przygotowuje się szparagi, latem dominują dania kuchni wegetariańskiej. W sezonie wiosenno-letnim posiłki serwuje się również na tarasie i w ogrodzie ze wspaniałym widokiem na stary sad.

  • Jesiennymi specjalnościami są potrawy z grzybów i dziczyzny. Zima natomiast to popisy kuchni słowiańskiej, czyli pierogi, a także aromatyczne placki ziemniaczane.

  • Na życzenie Gości Szef Kuchni przygotowuje dania dostosowane do wyjątkowych potrzeb dietetycznych (bezglutenowe, bezmleczne, wegańskie)

  • Restauracja otwarta codziennie w godzinach 12.00-22.00
    Śniadania w godzinach 6.00-10.00
    Rezerwacje stolików: Kontakt: wiluszowka@wp.pl; tel. 14/667 95 90

bottom of page